portal osiedli, dzielnic i miast

Gdańsk Myśliwski Stok - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Myśliwski Stok - sprawy osiedlowe » Forum » [MW] Nie parkuj jak łoś
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

[MW] Nie parkuj jak łoś

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Gd4ever 
   

Stały bywalec


Dołączył: Wto Paź 11, 2011 9:42
Posty: 58
Skąd: Gdańsk od zawsze

PostWysłany: Śro Lis 30, 2016 12:31    Temat postu: Re: [MW] Nie parkuj jak łoś

mieszkaniec295 napisał:
Jako tzw "konfident" pragnę poinformować wszystkich parkujących niezgodnie z przepisami, w niewyznaczonych miejscach, że wasze płacze i apele są zbyteczne. Tak jak do tej pory dzwoniłem na straż miejska i policję, tak będę dzwonić dalej. Co ciekawe znam jeszcze kilku podobnych konfidentów, którzy z tej przyjemności nie zrezygnują. Nie kompromitujcie się swoimi wpisami bo one tylko świadczą jakimi ludźmi jesteście...
Rozumiem, że większość z mieszkańców przeprowadziła się z Gdańska z różnych wioch i miasteczek, głównie z woj. warmińsko-mazurskiego i kujawsko-pomorskiego, gdzie jak sądzę mogą panować inne zwyczaje ale mieszkacie w mieście i albo się przystosujecie do panujących tu zasad albo będziecie płacić dalej mandaty. Swoją drogą ciekawe jest, że stać co niektórych na mieszkania, auta a na parking już nie... Co więcej obserwując ich dziwne zachowania, np mycie auta na parkingu używając szmaty i wiaderka czy odkurzanie auta ciągnąc prąd przedłużaczem przez okno z pierwszego piętra wygląda na to, że nawet kilku złotych nie mają na myjnię.
Pamiętajcie, wszelkie tego typu zachowania będą tępione Very Happy



zgadzam się z Tobą prawie w 100% jedyne rzeczy z którymi za bardzo pojechałeś to odkurzanie bo nie masz z tym racji odkurzacz domowy lepiej doczyści niż ten na myjniach to po pierwsze. Druga sprawa mycie auta jeżeli jest robione bez środków chemicznych to również przegięcie w Twojej wypowiedzi. Co do reszty nie mam zastrzeżeń zgadzam się w 100 procentach dodałbym tylko jeszcze kościerzynian, kartuzjan itp obywateli małych mastieczek, który nie koniecznie ogarniają pod wieloma względami egzystencje w dużych miastach Smile
keskakreska 
   

Początkujacy


Wiek: 41
Dołączył: Pią Paź 16, 2015 17:38
Posty: 6
Skąd: Migowo

PostWysłany: Śro Lis 30, 2016 20:32    Temat postu: Re: [MW] Nie parkuj jak łoś

Drodzy i kochani forumowicze a dokładnie mieszkaniec295 oraz Gd4ever.
Jak czytam wasze posty to dosłownie " ręce opadają do samej ziemi". Jak widać macie podobne poglądy w kwestiach konfidencji, obnoszenia się na forum z własnym wyimaginowanym bogactwem, oraz wywyższania się. Ludzie, którzy pochodzą z mniejszych miejscowości nie obnoszą się tak jak Wy, nie segregują innych w internecie. "Wieśniacy" w większości tu mieszkający posiadają bardzo dobre wykształcenie i reprezentują wyższy poziom intelektualny niż Wy. Jeżeli dobrą manierą ludzi z Wielkiego Miasta jest konfidencja to można tylko przyklasnąć, pogratulować i co pozostaje wręczyć każdemu po notesie, długopisie i jak zasłużycie to od mikołaja w tym roku otrzymacie po aparacie cyfrowym, żeby można było gromadzić dowody wielkich zbrodni i przekazywać dla strażników miejskich. Skoro twierdzicie , że stać Was na mieszkanie, garaż lub miejsce w hali to dlaczego nie podjęliście decyzji o budowie domu. Wtedy wszystko w obrębie działki byłoby wasze i nikt by w to nie ingerował. Tak się chwalicie, że w dalszym ciągu będziecie dzwonić, a może taki człowiek jak ja lub ktoś inny już zna wasze dane personalne, mija was konfidentów codziennie na osiedlu i śmieje się z was po cichu pozostawiając to tylko dla siebie.
A jedynym rozwiązaniem sytuacji, która rozrosła się do mega śmiesznych rozmiarów są identyfikatory i wspólne porozumienie.
Gd4ever 
   

Stały bywalec


Dołączył: Wto Paź 11, 2011 9:42
Posty: 58
Skąd: Gdańsk od zawsze

PostWysłany: Czw Gru 01, 2016 8:15    Temat postu: Re: [MW] Nie parkuj jak łoś

keskakreska napisał:
Drodzy i kochani forumowicze a dokładnie mieszkaniec295 oraz Gd4ever.
Jak czytam wasze posty to dosłownie " ręce opadają do samej ziemi". Jak widać macie podobne poglądy w kwestiach konfidencji, obnoszenia się na forum z własnym wyimaginowanym bogactwem, oraz wywyższania się. Ludzie, którzy pochodzą z mniejszych miejscowości nie obnoszą się tak jak Wy, nie segregują innych w internecie. "Wieśniacy" w większości tu mieszkający posiadają bardzo dobre wykształcenie i reprezentują wyższy poziom intelektualny niż Wy. Jeżeli dobrą manierą ludzi z Wielkiego Miasta jest konfidencja to można tylko przyklasnąć, pogratulować i co pozostaje wręczyć każdemu po notesie, długopisie i jak zasłużycie to od mikołaja w tym roku otrzymacie po aparacie cyfrowym, żeby można było gromadzić dowody wielkich zbrodni i przekazywać dla strażników miejskich. Skoro twierdzicie , że stać Was na mieszkanie, garaż lub miejsce w hali to dlaczego nie podjęliście decyzji o budowie domu. Wtedy wszystko w obrębie działki byłoby wasze i nikt by w to nie ingerował. Tak się chwalicie, że w dalszym ciągu będziecie dzwonić, a może taki człowiek jak ja lub ktoś inny już zna wasze dane personalne, mija was konfidentów codziennie na osiedlu i śmieje się z was po cichu pozostawiając to tylko dla siebie.
A jedynym rozwiązaniem sytuacji, która rozrosła się do mega śmiesznych rozmiarów są identyfikatory i wspólne porozumienie.



może się trochę źle wyraziłem w sprawie poparcia dla przedmówcy, nie chodzi mi o konfidenctwo bo tego nie mam zamiaru robić ale o to co napisałem kilka postów wyżej:

Gd4ever napisał:
Nataslaw napisał:
Chciałbym się wypowiedzieć w sprawie policyjnego osiedla przy ulicy Myśliwskie Wzgórze.
...


To może się nie wypowiadaj za bardzo bo gadasz głupoty.
Niestety nowe osiedla są jakie są pod kątem miejsc parkingowych. Tutaj nie ma nic za darmo jak na osiedlach z wielkiej płyty lub wioskowych terenach (sam sobie wybierz skąd pochodzisz). Jakoś część ludzi u nas o tym myśli i wykupuje miejsca.
Na innych osiedlach każde miejsce musi być wykupione w związku z czym taki "łosiogród" jak u nas się nie tworzy.

Twój tok myślenia: frajerzy kupią miejsce ja będę parkował gdzie popadnie.
Wiec wbij sobie do głowy, że jak nie masz gdzie stanąć to Twój problem bo nie kupiłeś miejsca. I jak dostajesz mandat to również Twój problem bo nie kupiłeś miejsca. Chcesz móc parkować wszędzie i cały parking do wyboru trzeba było kupić mieszkanie na starej dzielnicy.


a odnośnie tych mieszkańców o których piszesz dobrze wykształceni itp nie będę generalizował, ale to właśni oni bardzo ale to bardzo często przejawiają totalne buractwo, słomę z butów i kompletny brak wyobraźni i nie mów mi że tak nie jest bo widać to nawet po ich zachowaniu na drogach czy parkingach, nie wspominając w życiu codziennym
czujny_jak_wazka 
   

Nowy na forum


Wiek: 34
Dołączył: Sob Sty 07, 2017 18:10
Posty: 2
Skąd: Gdańska-Piecki Migowo

PostWysłany: Sob Sty 07, 2017 18:22    Temat postu: Re: [MW] Nie parkuj jak łoś

Gd4ever napisał:
i drugi kadr żeby nie było


Jestem jednym z tych, który zaparkował na chodniku i dostał za to mandat.

Zanim jednak zostawiłem auto na chodniku to specjalnie sprawdziłem czy aby wózek spokojnie po nim przejedzie, spokojnie by przejechał... ale ok, auto postawione w miejscu niedozwolonym mandat się należał - z tym się nie kłócę.

Miło by było gdyby osoba dzwoniąca po SM nie niszczyła nowo kupionych opon i nie rysowała do blachy całego boku auta.

Jaką trzeba być zakutą pałą żeby coś takiego zrobić!
W dupę sobie wsadź ten nóż

P.S. Ludzie, zamiast pracować albo zajmować się dziećmi Wy robicie zdjęcia jakiemuś autu, bo nierówno zaparkował na miejscu parkingowym, chciałbym zauważyć, że auto to mieści się miedzy liniami wyznaczającymi miejsce parkingowe i nic wam do tego jak kto stoi!
funkyride 
   

Forumowicz


Wiek: 44
Dołączył: Sob Maj 01, 2010 11:02
Posty: 150
Skąd: Gdańska

PostWysłany: Wto Sty 10, 2017 15:47    Temat postu: Re: [MW] Nie parkuj jak łoś

mieszkaniec295 napisał:

Rozumiem, że większość z mieszkańców przeprowadziła się do Gdańska z różnych wioch i miasteczek, głównie z woj. warmińsko-mazurskiego i kujawsko-pomorskiego, gdzie jak sądzę mogą panować inne zwyczaje ale mieszkacie w mieście i albo się przystosujecie do panujących tu zasad albo będziecie płacić dalej mandaty. Swoją drogą ciekawe jest, że stać co niektórych na mieszkania, auta a na parking już nie... Co więcej obserwując ich dziwne zachowania, np mycie auta na parkingu używając szmaty i wiaderka czy odkurzanie auta ciągnąc prąd przedłużaczem przez okno z pierwszego piętra wygląda na to, że nawet kilku złotych nie mają na myjnię.
Pamiętajcie, wszelkie tego typu zachowania będą tępione Very Happy


Drogi sąsiedzie... tak sie składa że mieszkam 40 lat w Gdańsku i tu nauczono mnie żeby nie ubliżać komuś bo jest z innej (czesto mniejszej) miejscowości, nauczono mnie w Gdańsku szacunku do ludzi. Dzieki temu wiem też że nie trzeba być ze wsi żeby mieć słome w butach. O ile parkowanie mnie nie dotyczy bo mam hale garażową o tyle podłączam przedłużacz z mieszkania parterowego(klatką nie oknem) i odkurzam swoje auto pod klatką... co więcej myje też szyby i czyszczę wnętrze, ale nadwozie myje na myjni. Nie robie tego, bynajmniej z biedy a z prostego powodu aby nie musiec gnać na prędce z marnym odkurzaczem na myjniach. Ale skoro jesteś takim Gdańszczaninem i mieszczuchem na włościach to powinieneś mieć też trochę wyobraźni, szacunku i pokory a przede wszystkim wiedzy.
Dodam tylko, że jeżeli masz odwagę pisać na forum a nie masz odwagi podejśc do człowieka i mu o tym powiedzieć, porozmawiać jak to robią dorośli,to nie dość że jesteś jak sam się określiłeś " konfident" to w dodatku pizda, która jak widze nie ma swojego zycia i interesuje się życiem innych. Proponuje napisz książkę to może na coś te obserwacje ci się przydadzą

Pozdrawiam
Pozdrawiam
czujny_jak_wazka 
   

Nowy na forum


Wiek: 34
Dołączył: Sob Sty 07, 2017 18:10
Posty: 2
Skąd: Gdańska-Piecki Migowo

PostWysłany: Nie Sty 15, 2017 14:04    Temat postu: Re: [MW] Nie parkuj jak łoś

mieszkaniec295 napisał:
Jako tzw "konfident" pragnę poinformować wszystkich parkujących niezgodnie z przepisami czyli w niewyznaczonych miejscach, że wasze płacze i apele są zbyteczne. Tak jak do tej pory dzwoniłem na straż miejska i policję, tak będę dzwonić dalej. Co ciekawe znam jeszcze kilku podobnych konfidentów, którzy z tej przyjemności nie zrezygnują. Nie kompromitujcie się swoimi wpisami bo one tylko świadczą jakimi ludźmi jesteście...
Rozumiem, że większość z mieszkańców przeprowadziła się do Gdańska z różnych wioch i miasteczek, głównie z woj. warmińsko-mazurskiego i kujawsko-pomorskiego, gdzie jak sądzę mogą panować inne zwyczaje ale mieszkacie w mieście i albo się przystosujecie do panujących tu zasad albo będziecie płacić dalej mandaty. Swoją drogą ciekawe jest, że stać co niektórych na mieszkania, auta a na parking już nie... Co więcej obserwując ich dziwne zachowania, np mycie auta na parkingu używając szmaty i wiaderka czy odkurzanie auta ciągnąc prąd przedłużaczem przez okno z pierwszego piętra wygląda na to, że nawet kilku złotych nie mają na myjnię.
Pamiętajcie, wszelkie tego typu zachowania będą tępione Very Happy


Ty baranie... to teraz posłuchaj: Przeprowadziłem się z miasteczka w woj. warmińsko-mazurskim... a teraz combo... moja druga połówka przyjechała tu z małego miasteczka w woj. kujawsko-pomorskim... Masz z tym jakiś problem?

Oboje zauważyliśmy jedno, słowa typu: proszę, dziękuję, dzień dobry, dobry wieczór itp. nie są Nam obce, niestety większość mieszkańców na tego typu zwroty reaguje chronicznym zanikiem języka. Teraz pytanie, komu bardziej słoma wystaje z butów Panie wielkomieszczański?
iabulko 
   

Początkujacy


Wiek: 33
Dołączył: Czw Mar 16, 2017 19:02
Posty: 5
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Mar 16, 2017 19:07    Temat postu: Re: [MW] Nie parkuj jak łoś

Witam drogich mieszkańców. Dziś zdarzyło mi się zaparkować przy waszym osiedlu, dokładniej na 3 miejscu po prawej (jak się wjeżdza od Żabki). Niestety spotkała mnie przykra niespodzianka. Jakiś mniej lub bardziej rozgarnięty człowiek stworzył piękną, długą i głęboką rysę na prawym boku mojego wspaniałego Golfa 3. Ktoś może powiedzieć czy to się tu często zdarza? I co było powodem tego? O ile się nie mylę to parkowanie osób spoza osiedla jest tu zgodne z prawem.
sober50 
   

Stały bywalec


Dołączył: Czw Cze 09, 2011 8:32
Posty: 85
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią Mar 17, 2017 8:46    Temat postu: Re: [MW] Nie parkuj jak łoś

iabulko napisał:
Witam drogich mieszkańców. Dziś zdarzyło mi się zaparkować przy waszym osiedlu, dokładniej na 3 miejscu po prawej (jak się wjeżdza od Żabki). Niestety spotkała mnie przykra niespodzianka. Jakiś mniej lub bardziej rozgarnięty człowiek stworzył piękną, długą i głęboką rysę na prawym boku mojego wspaniałego Golfa 3. Ktoś może powiedzieć czy to się tu często zdarza? I co było powodem tego? O ile się nie mylę to parkowanie osób spoza osiedla jest tu zgodne z prawem.


to nowość bo parkują na naszym osiedlu wszyscy z okolicznych osiedli i przypadkowi klienci piekarni/Żabki/wędliniarskiego i nie słyszałem o takim zdarzeniu, przemiał samochodów jest ciągły i cały czas staje ktoś z zewnątrz.

Z ciekawości, czy ktoś jest właścicielem lub zna właściela rdzewiącej niebieskiej Vitary na Kościerskich numerach na wysokości bloków 14 i 16? Mam wrażenie, że to porzucone autko bo od ubiegłego lata stoi w jednym miejscu i pytanie czy ktoś z innego osiedla nie zrobił sobie stałego miejsca postojowego - a niestety miejsc u nas coraz mniej Sad
zulawiak 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Nie Lip 19, 2015 15:15
Posty: 14
Skąd: wies

PostWysłany: Sob Mar 18, 2017 10:24    Temat postu: Re: [MW] Nie parkuj jak łoś

iabulko napisał:
Witam drogich mieszkańców. Dziś zdarzyło mi się zaparkować przy waszym osiedlu, dokładniej na 3 miejscu po prawej (jak się wjeżdza od Żabki). Niestety spotkała mnie przykra niespodzianka. Jakiś mniej lub bardziej rozgarnięty człowiek stworzył piękną, długą i głęboką rysę na prawym boku mojego wspaniałego Golfa 3. Ktoś może powiedzieć czy to się tu często zdarza? I co było powodem tego? O ile się nie mylę to parkowanie osób spoza osiedla jest tu zgodne z prawem.


Wpis z innego forum:

iabulko napisał:
Witam przyszłych sąsiadów. Niedawno kupiliśmy z żoną mieszkanie w bloku H. Wczoraj zaparkowaliśmy na parkingu osiedla (byliśmy w biurze sprzedaży). Wyszliśmy po godzinie i na prawym boku naszego wspaniałego Golfa 3 zobaczyliśmy długą głęboką rysę. Ktoś może powiedzieć czy to się tu często zdarza? I co było powodem? To, że mamy bytowską rejestrację? Neutral
Adammmm 
   

Nowy na forum


Wiek: 34
Dołączył: Czw Sie 11, 2016 12:08
Posty: 4
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto Kwi 18, 2017 12:00    Temat postu: Re: [MW] Nie parkuj jak łoś

Zapraszam do drukowania i zostawiania informacji dla cwaniaków z klimatów którzy nagminnie zostawiają samochody na naszych prywatnych miejscach parkingowych. G4 ASTE ,biały Budimex i wiele wiele innych .
Robi się ciasno na naszym parkingu od strony klimatów i trzeba z nimi zrobić porządek. Staram się upominać parkujące osoby ale jak widać nic sobie z tego nie robią.



TEREN PRYWATNY.pdf


Pobierz


lumello 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Lut 26, 2010 9:25
Posty: 199
Skąd: z daleka

PostWysłany: Śro Kwi 19, 2017 6:37    Temat postu: Re: [MW] Nie parkuj jak łoś

No to teraz idź i prędko wyciągnij kartkę z G4 Aste bo ten pan ma u Was garaż i miejsce w hali garażowej (i nie tylko on z osiedla Klimaty), a więc jest współwłaścicielem drogi i miejsc. I jeszcze ładnie przeproś za publiczne szykanowanie bez dowodów Smile
Nie wszystko jest takie proste jak się wydaje, bo więcej osób spoza Waszego osiedla ma tam garaże i hale parkingowe.
PS. Nie zapomnij dodać kartki "Plac zabaw tylko dla dzieci z osiedla Myśliwski Stok", bo taka kartka też wisiała kilka lat temu na placu koło Żabki.
gfgfgf 
   

Początkujacy


Wiek: 114
Dołączył: Śro Lut 15, 2017 18:51
Posty: 8
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Śro Paź 11, 2017 16:59    Temat postu: Re: [MW] Nie parkuj jak łoś

Wytłumaczcie mi drodzy sąsiedzi dlaczego niektórym przeszkadza, jeśli ktoś postawi samochód przy chodniku biegnącym wzdłuż os. Klimaty? Chodnik nie jest zastawiony, droga przejezdna. A dziś nasz sąsiad (miał za szybą identyfikator) dostał mandat od Straży Miejskiej, widocznie musiał tam zaparkować, bo wieczorem wszystkie miejsca postojowe są zajęte, w tym ok 10 aut bez identyfikatora... Czy naprawdę musimy sobie robić na złość? Poczekajmy aż wprowadzą się mieszkańcy z ostatniego budynku, może kiedyś zabraknie miejsca dla Ciebie albo rodziny przyjeżdżającej w odwiedziny...

Mam też propozycję, na tyłach osiedla na lewo od nowego budynku są 2 miejsca postojowe do parkowania równoległego. Może lepiej byłoby gdyby auta parkowały tam skośnie, tak jak na początku osiedla przy lokalach usługowych? W ten sposób zmieści się tam 4-5 aut, a przecież tam jest 1 kierunek i nie ma możliwości żeby droga była nieprzejezdna. Próbowałem tak parkować, ale niestety inni kierowcy nie byli chętni żeby brać przykład...
lumello 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Lut 26, 2010 9:25
Posty: 199
Skąd: z daleka

PostWysłany: Czw Paź 12, 2017 7:51    Temat postu: Re: [MW] Nie parkuj jak łoś

Mówisz o parkowaniu na chodniku na zakręcie? To akurat jest najgorsza zaraza, szczególnie ci parkujący busami, którzy zostawiają 30 cm dla pieszych.
Jeszcze 2 uwagi do kierowców busów - to, że parkujecie na miejscu wyznaczonym nie zwalnia Was z zostawienie 1,5m wolnego chodnika. Jeśli nie mieścicie się w miejscu parkingowym to lepiej wystawać trochę na jezdnię niż zabrać pół chodnika pieszym.
Druga uwaga - skrzyżowania na Myśliwskim Wzgórzu są równorzędne, a więc jadąc w kierunku Żabki przy placu zabaw pierwszeństwo mają wyjeżdżający z osiedla po prawej. Ale tak samo przy dwóch najnowszych budynkach jeśli jedziecie OD Żabki to pierwszeństwo mają wyjeżdżający spod szlabanu na Klimatach (i szlaban tu nie ma żadnego znaczenia bo droga nie zmienia kategorii, wszystko jest w strefie zamieszkania).
sober50 
   

Stały bywalec


Dołączył: Czw Cze 09, 2011 8:32
Posty: 85
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Paź 12, 2017 10:32    Temat postu: Re: [MW] Nie parkuj jak łoś

faktycznie z tym skrzyżowaniem jest problem - może administracja wykona oznakowanie poziome? wystarczą linie przerywane przed skrzyżowaniem i będzie to dość oczywiste.
DorkaO 
   

Forumowicz


Dołączył: Czw Sty 13, 2011 10:33
Posty: 130
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Paź 12, 2017 18:55    Temat postu: Re: [MW] Nie parkuj jak łoś

Nie wszystkie skrzyżowania są równorzędne. To przy żabce nie jest
Odpowiedz do tematu Strona 6 z 8 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Gdańsk

  

osiedla Gdańska:

  2 Potoki 3 Kolory Albatross Towers Alfa Park Ambasador Angielska Grobla Apartamenty Nadmorskie Apartamenty Przy Plaży Arkońska Astra Park Atrium Gdańskie Audiopolis Aura Gdańsk Avalon Awiator Bajkowy Park Baltic Center Barbakan Biskupia Górka Błękitna Kaskada Braci Majewskich Brętowska Brama Browar Gdański Brzozowy Park Budowlani Casa Patrizia Castilla (Kowale) Centralpark Chabrowe Chmielna Park Cieszynka City Park Copernicus Cytrusowe Czterobloki Cztery Kąty Cztery Oceany Cztery Pory Roku Długa Grobla Do Studzienki Dolina Dwóch Jezior Dolina Potęgowska Domy Przy Tanecznej Dwa Tarasy Dziedziniec Energooszczędne Fregata Futura Apartamenty Galeon Gardenia Garnizon Habenda Hiszpańskie Hokejowa Horyzont Jabłoniowa (INPRO) Jabłoniowa (PB Kokoszki) Jabłoniowy Sad Jary Jasień Jasień Park Jaworzniaków Jednorożca (Wroński) Jelitkowo Jelitkowski Dwór Jezioro Jasień Jodłowy Park Kameralne Kamienica Francuska Kamienica Pod Wrzosem Kamienice Magellana Kamienice Nad Motławą Kamienice Nad Strzyżą Kamieniczki Akademickie Kartuska 26 Kazimierz Kiełpino Górne Klimaty Klukowo Kochanowskiego 39 Kolorowe Krokusowe Królewskie Wzgórze Kryształowe Kwartał Kamienic Laurowe Lawendowe Wzgórza Leszczynowe Lipce Łostowice Maciejka Maćkowy Marina Primore Matemblewo Migowskie Tarasy Mila Baltica Miłe Miłe Wzgórze Morena Park Morenova Morenowe Wzgórze Myśliwska 17 Myśliwska Park Myśliwski Stok Myśliwskie Nad Jarem Nad Jeziorem Nad Wodą Nadmorski Dwór Neptun Park Niedźwiednik Nova Oliva Nowa Letnica Nowa Osowa Nowator Nowe Osiedle Nowiec Nowy Horyzont Olimp (Kowale) Oliwa Park Optima Orle Gniazdo Orunia Górna Osowa II Osowa Wodnika Ostoja Myśliwska Pana Tadeusza Parkowe Wzgórze Piastów Pięciu Mostów Piotrkowska 27 Platinum Park Platynowa Pogodne Pohulanka PB Górski Polonica Południowe Pomarańczowe Promienne Przeróbka Przy Srebrnej Ptasia Quattro Towers R.S.M. Budowlani Reduta Żbik Rezydencja Marina Robyg Sarnia Dolina Słoneczna Dolina Słoneczna Morena Słoneczne Słoneczne Wzgórza Słoneczniki Smęgorzyno Srebrzysta Podkowa (Kowale) Stary Chełm Stylowe Szafarnia Szmaragdowe Wzgórze Szpora 7 Św. Wojciech Świerkowe Świętokrzyskie Świętokrzyskie (PB EKO) Świrskiego Trzy Dęby Trzy Żagle Ujeścisko Vivaldiego Wieża Leszka Białego Wieżycka Wieżycka Folwark Wiktorii Wilanowska Willa Wajdeloty Wiszące Ogrody Wolne Miasto Wróbla Staw Wzgórze Elizy Wzgórze Focha Wzgórze Magellana Za Słoneczną Bramą Zabornia Zabytkowa Współczesna Zakoniczyn Zapiecek Zielona Dolina Zielone Zielony Stok Złota Karczma

dzielnice Gdańska:

  Aniołki Brętowo Brzeźno Chełm Jasień Kokoszki Krakowiec-Górki Zachodnie Letnica Matarnia Młyniska Nowy Port Oliwa Olszynka Orunia-Św. Wojciech-Lipce Osowa Piecki-Migowo (Morena) Południe Przymorze (Małe i Wielkie) Rudniki Siedlce Stogi z Przeróbką Strzyża Suchanino Śródmieście VII Dwór Wrzeszcz Wyspa Sobieszewska Wzgórze Mickiewicza Zaspa (Młyniec i Rozstaje) Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia

Forum Sopot

  

osiedla Sopotu:

  Aquarius Dolina Gołębiewska Grunwaldzka 93a Osiedle Marii Ludwiki Osiedle Mickiewicza Polana Świemirowska Przylesie Sopocka Rezydencja

dzielnice Sopotu:

  Brodwino Dolny Sopot Górny Sopot Kamienny Potok Karlikowo Świemirowo

Forum Gdynia

  

osiedla Gdyni:

  Albatros Altoria Apartamenty Altus Apartamenty Centrum Apartamenty Conrada Apartamenty Gdynia 3000 Apartamenty Na Polanie Baltic Villa Batorego 7 Bernadowo Cadena Park Chrobrego Columbus Demptowo Dolina Cisów Fikakowo Fort Forest Gdyńskie Gorczycowa 3 Horyzonty Gdyni Jantarowe Kamienica Bosmańska Kamienica Moderna Kasztanowa Kępa Redłowska Komandorskie Wzgórze Leśne Łanowa I Marco Polo Mistral Morskie Myśliwskie Tarasy Nad Kępą Nawigator Orłowska Bryza Parkowe Patio Róży Pomorska 57 Redłowska Kaskada Redłowski Stok Rezydencja Sokół Rezydencja Tarasy Sea Towers Shiraz Park Skłodowska 8 Skłodowskiej Sojowa Sokółka Sokółka Zielenisz Śniadeckich 4 Transatlantyk Uranowa Villa Spokojna Wiczlino Ogród Willa Nad Morzem Witawa Zacisze Leśne Zielona Dolina Zielone

dzielnice Gdyni:

  Babie Doły Chwarzno - Wiczlino Chylonia Cisowa Dąbrowa Działki Leśne Grabówek Kamienna Góra Karwiny Leszczynki Mały Kack Obłuże Oksywie Orłowo Pogórze Pustki Cisowskie - Demptowo Redłowo Śródmieście Wielki Kack Witomino (Radiostacja i Leśniczówka) Wzgórze Św. Maksymiliana

W REGIONIE:
Bytów Chojnice Gdańsk Gdynia Hel Jastarnia Kartuzy Kąty Rybackie Kolbudy Koleczkowo Kosakowo Kościerzyna Krynica Morska Kwidzyn Lębork Łeba Łęgowo Malbork Mierzeszyn Pruszcz Gdański Pszczółki Puck Reda Rotmanka Rumia Słupsk Sopot Starogard Gdański Straszyn Tczew Ustka Wejherowo Władysławowo Żukowo

      FORUM GDAŃSK     FORUM SOPOT     FORUM GDYNIA     FORUM PRUSZCZ GDAŃSKI     FORUM STRASZYN

    FILMY Gdańsk/Sopot/Gdynia      TRÓJMIEJSKA GALERIA      Co warto zobaczyć na świecie?

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama