portal osiedli, dzielnic i miast

Gdańsk Myśliwski Stok - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Myśliwski Stok - sprawy osiedlowe » Forum » [MW] Nie parkuj jak łoś
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

[MW] Nie parkuj jak łoś

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
MysWzg_6 
   

Stały bywalec


Wiek: 28
Dołączył: Czw Lut 05, 2015 14:39
Posty: 57
Skąd: Gdańsk-Piecki-Migowo(Morena) Myśliwskie Wzgórze

PostWysłany: Pon Lip 04, 2016 17:08    Temat postu: Re: [MW] Nie parkuj jak łoś

Kwartet "mistrzów" istne okazy buractwa i braku mózgu


quicksquare_201674111750278.jpg

quicksquare_201674111750278.jpg


Adzuto 
   

Zaglądajacy


Wiek: 114
Dołączył: Wto Mar 22, 2016 9:29
Posty: 23
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Lip 04, 2016 18:54    Temat postu: Re: [MW] Nie parkuj jak łoś

Dziwi mnie że blok MW14 jeszcze nie zorganizował kilku słupków w tym miejscu. Jakieś nieszczęście to kwestia czasu ... Sad
najgorsze że tam jest przejście dla wózków i rodziców z dziećmi do placu zabaw...
MysWzg_6 
   

Stały bywalec


Wiek: 28
Dołączył: Czw Lut 05, 2015 14:39
Posty: 57
Skąd: Gdańsk-Piecki-Migowo(Morena) Myśliwskie Wzgórze

PostWysłany: Nie Lip 10, 2016 12:06    Temat postu: Re: [MW] Nie parkuj jak łoś

Kolejny miszcz


quicksquare_201671012434576.jpg

quicksquare_201671012434576.jpg


MysWzg_6 
   

Stały bywalec


Wiek: 28
Dołączył: Czw Lut 05, 2015 14:39
Posty: 57
Skąd: Gdańsk-Piecki-Migowo(Morena) Myśliwskie Wzgórze

PostWysłany: Nie Lip 10, 2016 22:17    Temat postu: Re: [MW] Nie parkuj jak łoś

I jeszcze jeden do kolekcji ...
Ludzie czy Wy chociaż przez chwilę się zastanawiacie że Wasze parkowanie może komuś utrudnić przejście po chodniku ? Czy po prostu jesteście takimi gburami, bezmozgowymi (cenzura) ?



quicksquare_2016710221426548.jpg

quicksquare_2016710221426548.jpg


sober50 
   

Stały bywalec


Dołączył: Czw Cze 09, 2011 8:32
Posty: 85
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Sie 11, 2016 8:20    Temat postu: Re: [MW] Nie parkuj jak łoś

Zauważyłem że wzdłuż nowo budowanego bloku sporo blokad na koła się posypało. Jakaś zorganizowana akcja SM?
Pam 
   

Forumowicz


Dołączył: Śro Lut 07, 2007 18:39
Posty: 178
Skąd: Trójmiasto

PostWysłany: Czw Sie 11, 2016 11:06    Temat postu: Re: [MW] Nie parkuj jak łoś

Blokady pojawiają się wszędzie tam, gdzie nie można parkować. Ostatnio jakoś tak większość kierowców dobrze parkuje Hyhy Ciekawe, jak długo dotrwają w tym postanowieniu Twisted Evil Twisted Evil W końcu można normalnie przejść.
Adammmm 
   

Nowy na forum


Wiek: 34
Dołączył: Czw Sie 11, 2016 12:08
Posty: 4
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Sie 11, 2016 12:19    Temat postu: Re: [MW] Nie parkuj jak łoś

Nie rozumiem, Co komu przeszkadzają zaparkowane samochody przy nowo budowanym bloku. Czy komuś to przeszkadza? nie, bo wiemy ze miejsc parkingowych jest mało, a auta te nikomu nie wadzą. Obok jest chodnik więc spacerującym raczej nie przeszkadzają. Dojazd do klimatów także przez to nie jest utrudniony. Pomimo zaparkowanych samochodów spokojnie mijają się inne przejeżdżające. Czuję po prostu celowe działanie SPOŁECZNIAKA dzwoniącego non stop po SM. brawo możesz być z siebie dumnym moherowym dziadkiem.
zonameza 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Czw Sie 11, 2016 12:26
Posty: 12
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Sie 11, 2016 12:34    Temat postu: Re: [MW] Nie parkuj jak łoś

zorganizowana akcja jakiegoś idioty z osiedla raczej. Rozmawiałam z panem z SM- ich wizyty są reakcją na telefony pod mIeszkańców, sami nie przyjeżdżają. Nie rozumiem jak Można być tak bezmózgim człowiekiem bez życia, żeby codziennie dzwonić na SM!! rozumiem jak ktoś staje na miejscu dla inwalidów czy na chodniku, ale między klimatami a placem budowy jest dużo miejsca dla samochodów, pieszych, rowerów, CZEGOKOLWIEK. rozumiem, że gdyby stał tam znak wyznaczajacy parking to te samochody już by kapusiowi nie przeszkadzały? ?
sober50 
   

Stały bywalec


Dołączył: Czw Cze 09, 2011 8:32
Posty: 85
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Sie 11, 2016 14:38    Temat postu: Re: [MW] Nie parkuj jak łoś

ale co by komuś przeszkadzały tam samochody - na środku chodnika albo trawniku to rozumiem że mandat sie należy ale tam??

tak patrze że polservice musi zaraz parkingi i prace ziemne robić i może z ich inicjatywy sprawa wyszła?
niemniej jednak
lumello 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Lut 26, 2010 9:25
Posty: 199
Skąd: z daleka

PostWysłany: Pią Sie 12, 2016 6:29    Temat postu: Re: [MW] Nie parkuj jak łoś

Te samochody stały tam od lat i nikomu raczej nie przeszkadzały (no może oprócz tych parkujących na chodniku od strony Klimatów i zostawiających 20cm na przejście - ale to rzadkość) i straż raczej nie przyjeżdżała. A teraz nagle dzieje się to codziennie, więc szansa, że to PS jest duża. Do tego strażnicy mówili kiedyś, że dzwonią "z budowy" - a nie sądzę, żeby to robotnicy dzwonili Kwadratowy No i zauważcie, że dzieje się to tylko od poniedziałku do piątku i to w godzinach przed- albo okołopołudniowych.
zonameza 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Czw Sie 11, 2016 12:26
Posty: 12
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią Sie 12, 2016 13:51    Temat postu: Re: [MW] Nie parkuj jak łoś

niestety ostatnio byli też po 16
MysWzg_6 
   

Stały bywalec


Wiek: 28
Dołączył: Czw Lut 05, 2015 14:39
Posty: 57
Skąd: Gdańsk-Piecki-Migowo(Morena) Myśliwskie Wzgórze

PostWysłany: Pon Sie 22, 2016 20:26    Temat postu: Re: [MW] Nie parkuj jak łoś

zonameza
sober50
Adammmm

pierwsza sprawa, proponuje Wam przyjść do Pani lub Pana poruszającego się na wózku inwalidzkim MW5 latka A i B i spróbować pokonać na wózku drogę po chodniku i za każdym razem gdy stoi auto na chodniku, zjechać i wjechać na chodnik by ominąć jegomościa. Chodnik jest dla pieszych a ulica czy parking dla aut- nie podlega to dyskusji. Jakby zastawiony był przejazd drogą na osiedlu odpuścilibyście nie mogąc wjechać czy przejechać przez ulicę? założę się że nieee. Jest jakieś takie niezrozumiałe podejście jak dla mnie. Kierowca gdy ma auto to jest już Panem i władcą i wszystko mu wolno i nie ważne co myślą inni. Liczy się to że stanął gdzie chciał a że ktoś ma problem to jest społecznikiem. Zero samokrytyki.
Druga sprawa to taka, że Wasze posty i nazywanie kogoś społecznikiem nic nie zmieni, jeśli będzie jakiś ktoś miał w dupie to jak pieszy ma przejść to nie dziwie się że dzwoniący mają w dupie portfel kirowcy i to że kierowca dostanie 100 zł mandatu i 5 pkt karnych czy blokadę na kółko. Warto się zastanowić czy nie warto wziąć nawet na raty miejsce postojowe w hali zamiast płacić 100 zł mandatu może warto przeznaczyć to na ratę?
czy PS dzwoni? być może ale kto w tym sporze ma gorzej? dzwoniący na bezpłatny nr 112 lub 986 czy ten płacący mandat?


Ostatnio zmieniony przez MysWzg_6 dnia Tue Aug 23, 2016 7:12, liczba edycji: 1
lumello 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Lut 26, 2010 9:25
Posty: 199
Skąd: z daleka

PostWysłany: Wto Sie 23, 2016 6:49    Temat postu: Re: [MW] Nie parkuj jak łoś

No to trochę uogólniłeś i przypisałeś mi jakieś dziwne opinie, których nigdy nie wypowiedziałem.
Po pierwsze - nikogo nie nazwałem społecznikiem (zresztą, dla mnie ten zwrot ma pozytywną konotację). Napisałem jedynie, kto prawdopodobnie dzwoni po straż i nic więcej.
Po drugie i najważniejsze - mój post dotyczył parkowania NIE NA CHODNIKACH czy WASZYM OSIEDLU ale samochodów parkujących NA JEZDNI na prostej wzdłuż płotu właśnie powstającego budynku - na przeciwko bloku 21 z Klimatów. Sam jestem przeciwnikiem parkowania w jakikolwiek sposób utrudniającego ruch pieszym czy rowerzystom (zresztą napisałem w swoim poście, że "nikomu nie przeszkadzały[...] z wyjątkiem parkowania na chodniku po drugiej stronie"!). Tak więc przeczytaj proszę z uwagą następny raz zanim kogoś błędnie wrzucisz do jakiegoś worka.
MysWzg_6 
   

Stały bywalec


Wiek: 28
Dołączył: Czw Lut 05, 2015 14:39
Posty: 57
Skąd: Gdańsk-Piecki-Migowo(Morena) Myśliwskie Wzgórze

PostWysłany: Wto Sie 23, 2016 7:11    Temat postu: Re: [MW] Nie parkuj jak łoś

lumello napisał:
No to trochę uogólniłeś i przypisałeś mi jakieś dziwne opinie, których nigdy nie wypowiedziałem.

Przepraszam, faktycznie masz rację, źle zrozumiałem Twój wpis. Swój komentarz edytowałem.
Pozdrawiam Smile
sober50 
   

Stały bywalec


Dołączył: Czw Cze 09, 2011 8:32
Posty: 85
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto Sie 23, 2016 8:12    Temat postu: Re: [MW] Nie parkuj jak łoś

oj chyba ktoś musi czytać bardziej ze zrozumieniem postów innych użytkowników.

- to są samochody stojące na drodze prowadzącej do klimatów przy budowie i nie ma tam niebezpieczeństwa zbytniego dla pieszych i innych samochodów - nie mam pojęcia skąd nagle rozmowa o wózku inwalidzkim przy MW5??

swoją drogą mi tam samochody nie przeszkadzają , ale na chodniku, trawniku tak - i popieram dzwonienie po SM jak ktoś parkuje jak lord gdzie popadnie.
Odpowiedz do tematu Strona 4 z 8 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Gdańsk

  

osiedla Gdańska:

  2 Potoki 3 Kolory Albatross Towers Alfa Park Ambasador Angielska Grobla Apartamenty Nadmorskie Apartamenty Przy Plaży Arkońska Astra Park Atrium Gdańskie Audiopolis Aura Gdańsk Avalon Awiator Bajkowy Park Baltic Center Barbakan Biskupia Górka Błękitna Kaskada Braci Majewskich Brętowska Brama Browar Gdański Brzozowy Park Budowlani Casa Patrizia Castilla (Kowale) Centralpark Chabrowe Chmielna Park Cieszynka City Park Copernicus Cytrusowe Czterobloki Cztery Kąty Cztery Oceany Cztery Pory Roku Długa Grobla Do Studzienki Dolina Dwóch Jezior Dolina Potęgowska Domy Przy Tanecznej Dwa Tarasy Dziedziniec Energooszczędne Fregata Futura Apartamenty Galeon Gardenia Garnizon Habenda Hiszpańskie Hokejowa Horyzont Jabłoniowa (INPRO) Jabłoniowa (PB Kokoszki) Jabłoniowy Sad Jary Jasień Jasień Park Jaworzniaków Jednorożca (Wroński) Jelitkowo Jelitkowski Dwór Jezioro Jasień Jodłowy Park Kameralne Kamienica Francuska Kamienica Pod Wrzosem Kamienice Magellana Kamienice Nad Motławą Kamienice Nad Strzyżą Kamieniczki Akademickie Kartuska 26 Kazimierz Kiełpino Górne Klimaty Klukowo Kochanowskiego 39 Kolorowe Krokusowe Królewskie Wzgórze Kryształowe Kwartał Kamienic Laurowe Lawendowe Wzgórza Leszczynowe Lipce Łostowice Maciejka Maćkowy Marina Primore Matemblewo Migowskie Tarasy Mila Baltica Miłe Miłe Wzgórze Morena Park Morenova Morenowe Wzgórze Myśliwska 17 Myśliwska Park Myśliwski Stok Myśliwskie Nad Jarem Nad Jeziorem Nad Wodą Nadmorski Dwór Neptun Park Niedźwiednik Nova Oliva Nowa Letnica Nowa Osowa Nowator Nowe Osiedle Nowiec Nowy Horyzont Olimp (Kowale) Oliwa Park Optima Orle Gniazdo Orunia Górna Osowa II Osowa Wodnika Ostoja Myśliwska Pana Tadeusza Parkowe Wzgórze Piastów Pięciu Mostów Piotrkowska 27 Platinum Park Platynowa Pogodne Pohulanka PB Górski Polonica Południowe Pomarańczowe Promienne Przeróbka Przy Srebrnej Ptasia Quattro Towers R.S.M. Budowlani Reduta Żbik Rezydencja Marina Robyg Sarnia Dolina Słoneczna Dolina Słoneczna Morena Słoneczne Słoneczne Wzgórza Słoneczniki Smęgorzyno Srebrzysta Podkowa (Kowale) Stary Chełm Stylowe Szafarnia Szmaragdowe Wzgórze Szpora 7 Św. Wojciech Świerkowe Świętokrzyskie Świętokrzyskie (PB EKO) Świrskiego Trzy Dęby Trzy Żagle Ujeścisko Vivaldiego Wieża Leszka Białego Wieżycka Wieżycka Folwark Wiktorii Wilanowska Willa Wajdeloty Wiszące Ogrody Wolne Miasto Wróbla Staw Wzgórze Elizy Wzgórze Focha Wzgórze Magellana Za Słoneczną Bramą Zabornia Zabytkowa Współczesna Zakoniczyn Zapiecek Zielona Dolina Zielone Zielony Stok Złota Karczma

dzielnice Gdańska:

  Aniołki Brętowo Brzeźno Chełm Jasień Kokoszki Krakowiec-Górki Zachodnie Letnica Matarnia Młyniska Nowy Port Oliwa Olszynka Orunia-Św. Wojciech-Lipce Osowa Piecki-Migowo (Morena) Południe Przymorze (Małe i Wielkie) Rudniki Siedlce Stogi z Przeróbką Strzyża Suchanino Śródmieście VII Dwór Wrzeszcz Wyspa Sobieszewska Wzgórze Mickiewicza Zaspa (Młyniec i Rozstaje) Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia

Forum Sopot

  

osiedla Sopotu:

  Aquarius Dolina Gołębiewska Grunwaldzka 93a Osiedle Marii Ludwiki Osiedle Mickiewicza Polana Świemirowska Przylesie Sopocka Rezydencja

dzielnice Sopotu:

  Brodwino Dolny Sopot Górny Sopot Kamienny Potok Karlikowo Świemirowo

Forum Gdynia

  

osiedla Gdyni:

  Albatros Altoria Apartamenty Altus Apartamenty Centrum Apartamenty Conrada Apartamenty Gdynia 3000 Apartamenty Na Polanie Baltic Villa Batorego 7 Bernadowo Cadena Park Chrobrego Columbus Demptowo Dolina Cisów Fikakowo Fort Forest Gdyńskie Gorczycowa 3 Horyzonty Gdyni Jantarowe Kamienica Bosmańska Kamienica Moderna Kasztanowa Kępa Redłowska Komandorskie Wzgórze Leśne Łanowa I Marco Polo Mistral Morskie Myśliwskie Tarasy Nad Kępą Nawigator Orłowska Bryza Parkowe Patio Róży Pomorska 57 Redłowska Kaskada Redłowski Stok Rezydencja Sokół Rezydencja Tarasy Sea Towers Shiraz Park Skłodowska 8 Skłodowskiej Sojowa Sokółka Sokółka Zielenisz Śniadeckich 4 Transatlantyk Uranowa Villa Spokojna Wiczlino Ogród Willa Nad Morzem Witawa Zacisze Leśne Zielona Dolina Zielone

dzielnice Gdyni:

  Babie Doły Chwarzno - Wiczlino Chylonia Cisowa Dąbrowa Działki Leśne Grabówek Kamienna Góra Karwiny Leszczynki Mały Kack Obłuże Oksywie Orłowo Pogórze Pustki Cisowskie - Demptowo Redłowo Śródmieście Wielki Kack Witomino (Radiostacja i Leśniczówka) Wzgórze Św. Maksymiliana

W REGIONIE:
Bytów Chojnice Gdańsk Gdynia Hel Jastarnia Kartuzy Kąty Rybackie Kolbudy Koleczkowo Kosakowo Kościerzyna Krynica Morska Kwidzyn Lębork Łeba Łęgowo Malbork Mierzeszyn Pruszcz Gdański Pszczółki Puck Reda Rotmanka Rumia Słupsk Sopot Starogard Gdański Straszyn Tczew Ustka Wejherowo Władysławowo Żukowo

      FORUM GDAŃSK     FORUM SOPOT     FORUM GDYNIA     FORUM PRUSZCZ GDAŃSKI     FORUM STRASZYN

    FILMY Gdańsk/Sopot/Gdynia      TRÓJMIEJSKA GALERIA      Co warto zobaczyć na świecie?

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama